Çağrı Merkezi: 0 532 068 52 48

İade ve Geri Dönüş Politikası

İade Prosedürü


Yanlış, ve hasarlı ürün gönderimleri haricinde iade kabul edilmemektedir! İade işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

 

İade Hakkında Bilinmesi Gerekenler;


Binde bir karşılaştığımız durum olsa da bizim tarafımızdan eksik, yanlış veya hasarlı gönderilen siparişlerin iadeleri kabul edilmektedir. Harici durumlarda iade kabul edilmemektedir. Bizim tarafımızdan hatalı veya eksik gönderilen ürünlerin iadesi ürün bize geldikten 3 iş günü içerisinde iadeniz Yapılacaktır.

 

Değişim Yapabilir miyim?

 

Tabiki. Hiçbir neden belirtmeden herhangi ürün veya ürünler ile değişim yapabilirsiniz.Müşterimizin memnuniyet ve beklentileri bizler için değerlidir.

 

Değişim İçin Bilmem Gerekenler

Değişim yapacağınız ürün veya ürünler orjinal ambalajında, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde seçtiğiniz diğer ürün veya ürünlerde değiştirebilirsiniz. Hatalı veya yanlış ürün gönderimleri haricinde tüm değişimlerde kargo bedelleri müşteriye aittir.

Değişim Sürecini Nasıl Takip Ederim?

 

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca sizlere göndereceğimiz SMS'ler ile ve  0 532 068 52 48 numaralı
byasafkids.com whatsapp destek hattı ile de değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Değişim için hangi kargo firması ile göndermeliyim ?

Sadece PTT kargo ile Kargo ücretini ödeyecek gönderim yapabilirsiniz. Diğer Kargo şirketleri ile gönderim yaptığınız kargolar firmamız tarafından teslim alınmamaktadır. PTT kargo gönderim kodu: 205 143 212 SAKARYA/ Karasu By Asaf kids Ürün Bize Geldikten Sonra Değişim Birimimiz Sizlerle İletişime Geçecektir.