Çağrı Merkezi: 0 532 068 52 48

Hakkımızda

Hakkımızda

Byasafkids Sakarya'da 2018 yılında 0-14 yaş Tarz çocuk kıyafetleri, Erkek çocuk giyim, kız çocuk giyim, bebek giyim ve çocuk ayakkabıları üzerine  e-ticaret satış mağazası olarak kuruldu.

2019 yılında sakarya'da Byasaf kids olarak parekende satış mağazasını değerli müşterilerin hizmetine açmıştır.

Byasaf kids platformlarından verdiğiniz siparişleri kapıda ödeme olarak ve site üzerinden kredi kartıyla taksit avantajlarından yararlanarak oluşturabilirsiniz.

 Satılan tüm ürünlerimiz, yerli üreticiler tarafından Türkiye' de üretilmektedir.

 Butik tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Byasafkids; www.byasafkids.com ile birlikte siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda yüksel satış potensiyeline ulaştı.


Üreticilerden aldığı ürünleri satan byasafkids.com ürün seçebilme avantajı ile her sezon binlerce modeli siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.


Byasafkids "0-12 Yaşta Yok Yok" ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.

MİSYON (VARLIK AMACIMIZ) :Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kapıda ödeme ve taksit seçenekleriyle,mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak. 

VİZYON (HEDEFLERİMİZ) : Çocuk giyim, Çocuk kıyafetleri, Tarz çocuk kombinleri, Bebek giyim, Çocuk ayakkabıları  kategorisinde Yurt içi ve yurt dışın da öz sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek ,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebe, çocuk ve anne mağazacılığı sektörün de öncü firma olmaktır.